Wpis nr 185 (182 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Światowy Dzień Pluszowego Misia Grupa V

26.11.2016, 11:46:33

Kto jest dzieci przyjacielem?- Mały miś.
Kto tajemnic zna tak wiele?- Mały mis.
Miś choć mały, choć nieśmiały,
wielkie serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonały.
Każdy misia swego ma.

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie w dniu 25.11 zagościły na grupie V. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Potem Przedszkolaki wraz ze swoimi przytulankami zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie wysłuchały bajki „Złotowłosa i trzy misie”, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”, „Misie dwa” Każde dziecko na zakończenie pokolorowało dla swojego przyjaciela tort. Ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

019dpmg5b.jpg

Zdjęcia