Wpis nr 187 (184 z 428) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

GOŚCIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6

30.11.2016, 10:53:31

29 listopada grupę VI odwiedzili niespodziewani goście - uczniowie klasy III „d” Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku ze swoją wychowawczynią Panią Anną Jasińską. Starsi koledzy przedstawili przedszkolakom fragmenty „Przygód wróbla Ćwirka”. Dzieci były szczerze zainteresowane czytanym fragmentem książki oraz pogadanką na temat pomocy ptakom w trakcie zimy, która odbyła się na koniec spotkania. Szkolni koledzy obiecali nam kolejne spotkanie – czekamy z niecierplowością.

002gsp6b.jpg

Zdjęcia