Wpis nr 234 (231 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Ogródek przedszkolny

07.06.2017, 17:22:21

Jak to wiosną bywa przyroda budzi się do życia, wokół robi się zielono, słychać śpiew ptaków. Jest to również dobry czas na posadzenie ziół i kwiatów. Nasz przedszkolny ogródeczek też doczekał się wiosny.

Przygotowaliśmy odpowiednio ziemię pod uprawę roślin. Przedszkolaczki zapoznały się z wyglądem niektórych ziół i kwiatów. Następnie z ochotą przystąpiły do sadzenia.

Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w pracach z tym związanych. Zobowiązały się także do codziennej pielęgnacji roślin w – podlewaniu i doglądaniu. Zabawa przy tym była wyśmienita, pełna wrażeń i bogata o nowe doświadczenia i wiadomości.

op17b.jpg

Zdjęcia