Wpis nr 237 (234 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Mamo i Tato

20.06.2017, 09:36:37

Mamo i Tato!

Mój pobyt w przedszkolu jest bardzo ważny,

dlatego proszę Was:

Przyprowadzajcie mnie punktualnie do przedszkola.

Odbierajcie mnie też punktualnie, abym nie myślał/a, że o mnie zapomnieliście.

Przychodźcie na zebrania rodziców.

Nie zapomnijcie, że w moim przedszkolu obowiązują pewne normy i zasady, których należy przestrzegać.

Jeśli Wy będziecie się do tego stosować to i ja nauczę się tak postępować.

w17ba1.jpg