Wpis nr 243 (240 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Bal jesieni

10.10.2017, 20:01:11

Mimo, iż opadają liście i jest chłodno, jesienią wcale nie musi być smutno... Jesień mieni się przecież różnobarwnymi kolorami i jesienią też można bawić się na balu. Taki jesienny bal odbył się 10 października w naszym przedszkolu.

Rodzice i dzieci przygotowały ciekawe i pomysłowe stroje jesienne. Na balu bawiły się: jeże, wiewiórki, muchomory, liście, Król Jesieni, Pani Jesień, jarzębinki, owoce i warzywa. Wszyscy śpiewali jesienne piosenki, prezentowali swoje stroje i bawili się w jesiennym nastroju. Pani Jesień dla dzieci przygotowała moc atrakcji. Były zagadki na rozpoznanie poprzez dotyk darów jesieni oraz warzyw i owoców. Były korowody, kółeczka i wężyki. Był taniec rączek i taniec z listkiem. Wszystkie grupy wzięły udział w quizie o tematyce jesiennej, podczas którego utrwalały zdobyte wiadomości

Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła dzieci do pożegnalnego tańca oraz na słodki poczęstunek.

004bj17b.jpg

Zdjęcia