Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć
i wyobrażać sobie lepszy świat Robert Fulghum

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą realizując obowiązujący program wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do podjęcia nauki szkolnej w klasach integracyjnych w szkołach masowych.

1. Nasze grupy
  2. O przedszkolu
  3. Dla rodziców
  4. Nasi laureaci

« Więcej wpisów | Wpis nr 295 (7 z 298) | |

Dzień otwarty

26.02.2019, 20:14:07

W dniach 21 lutego w naszym przedszkolu w ramach dni otwartych odbyły się odwiedziny przyszłych przedszkolaków wraz ze swoimi rodzicami. Goście miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole. Dzieci miały możliwość przeżycia wspólnych zabaw z rówieśnikami oraz wzięły udział w zajęciach przeprowadzonych przez naszych nauczycieli. Zabawa w sali sensorycznej dała dzieciom dużo frajdy i był to niezapomniany czas zabawy.

Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że już 28 lutego zobaczymy się ponownie. Zapraszamy.

009dos1b.jpg

Zdjęcia »