Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć
i wyobrażać sobie lepszy świat Robert Fulghum

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą realizując obowiązujący program wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do podjęcia nauki szkolnej w klasach integracyjnych w szkołach masowych.

1. Nasze grupy
  2. O przedszkolu
  3. Dla rodziców

« Więcej wpisów | Wpis nr 304 (5 z 305) | |

05.06.2019, 21:36:36
4 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka połączony z  Dniem Integracji. W tym pogoda dopisała więc zabawa została zorganizowana na ogrodzie przedszkolnym. Wszystkie grupy bawiły się razem w rytm nowoczesnej muzyki . Pani Dyrektor w imieniu wszystkich przedszkolaków wręczyła statuetkę „ Przyjaciela Integracji” pani Marzenie Przerwie , która jest właścicielem firmy Hiob Serwis i zawsze możemy liczyć na jej wsparcie. Pani Dyrektor oraz zaproszony gość razem z nami zatańczyły kaczuchy taniec, który każdy zna i lubi. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku. To był bardzo udany dzień.
031dzdzp19b.jpg

Zdjęcia »