Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć
i wyobrażać sobie lepszy świat Robert Fulghum

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą realizując obowiązujący program wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do podjęcia nauki szkolnej w klasach integracyjnych w szkołach masowych.

 1. Nasze grupy 
 2. O przedszkolu 
 3. Dla rodziców 

BIP

Galeria

« Więcej galerii | Galeria 3831 (20 zdjęć) | |

ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM

04.06.2019

Nasza placówka edukacyjna jest nie tylko miejscem zabaw i beztroskiego spędzania czasu przez dzieci. W przedszkolu maluchy codziennie poznają świat. Służą temu nie tylko różnego rodzaju zajęcia z nauczycielami, ale także i proste zabawy, które rozwijają ich zmysły. Dlatego w słoneczne i ciepłe dni do takich zabaw wykorzystaliśmy przedszkolny taras.

ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (001.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (002.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (003.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (004.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (005.jpg)
ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (006.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (007.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (008.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (009.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (010.jpg)
ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (011.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (012.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (013.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (014.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (015.jpg)
ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (016.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (017.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (018.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (019.jpg) ZABAWY TYGRYSKÓW NA TARASIE PRZEDSZKOLNYM (020.jpg)

|