Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć
i wyobrażać sobie lepszy świat Robert Fulghum

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą realizując obowiązujący program wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do podjęcia nauki szkolnej w klasach integracyjnych w szkołach masowych.

1. Nasze grupy
  2. O przedszkolu
  3. Dla rodziców

Grupa I - EKOLUDKI

Pierwszy spacer.

Ekoludki wyruszyły na pierwszy spacer dookoła przedszkola. W sprawnym poruszaniu pomagał wąż, ale trzeba przyznać, iż maluszki doskonale sobie radzą i są wyjątkowo dzielne i odważne.

W przedszkolu jest całkiem fajnie!

Maluszki z grupy I to dzielne zuchy i już nie płaczą. Przyzwyczaiły się do nowego otoczenia, poznały siebie nawzajem i swoje panie. Uwielbiają razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć budować i układać. Codziennie uczą się wspólnej i zgodnej zabawy, doskonalą umiejętności w zakresie czynności samoobsługowych. Lubią zajęcia plastyczne podczas, których uczą się malować, rysować i lepić z plasteliny. Uwielbiają zabawy w formie opowieści ruchowej.

Mamo, Tato! Zobacz jak śpię w przedszkolu. Jest całkiem fajnie!