Grupa 5 - Krasnalki z leśnej polanki

Pieczemy pizzę

Dnia 15.02.2019r. „Krasnalki z leśnej polanki” i „Bączki z leśnej łączki” zamienili się w Master szefów upiekli wyśmienitą pizzę z pysznymi dodatkami. Produkty potrzebne do wypieku zakupili rodzice z dziećmi. Pizza była znakomita, szybko zniknęła z talerzyków. Przepis na pyszną pizzę znajdziemy w grupie V.

Dzień kobiet

W dniu 8 marca w grupie „Krasnalków z leśnej polanki” swoje święto obchodziły dziewczynki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym – jako mali dżentelmeni składali życzenia, wręczyli małym damom tulipany oraz lizaki. Na koniec zaśpiewali głośno „Sto lat”.

Dni otwarte

Dnia 04.03.2019r. grupa V i grupa VI uczestniczyła w „Dniach otwartych” w Szkole Podstawowej nr 6 w Kraśniku. Na początku dzieci zwiedziły klasy lekcyjne, następnie stołówkę, salę informatyczną, świetlicę. Na koniec uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez uczniów klasy VI pt. „Cyrk”.

Zamierzenia opiekuńczo – wychowawczo – dydaktyczne na miesiąc marzec:

TEMATYKA tygodniowa:

ZADANIA: